Mám zájem

Úvod

Od roku 2014 poskytujeme profesionální péči o děti pro Vás tedy pohodlnější každodenní život. Bydlíte v Mohelnici, Zábřeze nebo blízkém okolí a potřebujete pohlídat Vaší ratolest? Nemáte nikoho, kdo by doprovodil Vaše děti na kroužek či je vyzvedl ze školky nebo školy? Vyzkoušejte si naše, mnoha rodiči ověřené služby, které v dnešní uspěchané době ocení každá rodina.

Rodičům nabízíme jak pravidelné tak i jednorázové doprovody a hlídání jejich dětí všech věkových kategorií. Garantujeme spolehlivost a odbornost, která je podložená naším pedagogickým zázemím. Rodičům zaručujeme individuální jistoty a výhody.

Jak naše služba funguje? Je to jednoduché:
  1. Pokud si chcete objednat či zjistit více informací, stačí zavolat na telefonní číslo 775 22 33 01.
  2. Domluvíme se, o jaký typ hlídání a chůvy budete mít zájem.
  3. Dohodneme se, kdy a kam za Vámi naše chůva dojede.
  4. Ve smluvenou dobu a na smluvené místo za Vámi dorazíme a začneme s naší péčí.
Nabízíme:
  • pravidelné hlídání Vašich dětí
  • jednorázové návštěvy našich chův
  • Hlídání dětí v případě náhlého onemocnění či při jiných mimořádných situacích
  • Doprovody a vyzvednutí dětí - školka, škola, zájmový či sportovní kroužek apod
Jsme Vám k dispozici
info@mohelnickesluzby.cz